Od 13.11. bude probíhat TEV podle počasí:
1. Turistika (Rataje nad Sázavou, Nymburk)
2. Plavecký stadion Kolín (možnost bazén nebo posilovna)
Buďte připraveni na obě možnosti. Peníze na tyto akce s sebou. Sraz vždy v 8:30 na vrátnici školy.

Suplování:   Pátek 10.11.2017

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Keltner Michal (Burz)

-

-

-

-

-

           

Kůrka Jiří (12)

Šk

Šk

Fa

-

Fa

Fa

Fa

         

Shrbená Alena (Burz)

Bu

..

..

-

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bulíčková Aneta

3.hod

navíc

ANJ

1C (ANJ2)

(C5)

 

Bulíčková Jana

1.hod

supl. (Sh Burz)

GEO

1C

(C5)

přespočetná hod.

Čákora Lukáš

1.hod

odpadá

PVY

1TB (ANJ1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PVY

1TB (ANJ2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PVY

1TB (ANJ2)

 

zrušeno

Fajfr Petr

3.hod

spojeno (Ka 12)

PRT

4M (PRT)

(C4)

 
 

5.hod

spojeno (Ka 12)

PRT

4M (PRT)

(C4)

 
 

6.hod

supl. (Ka 12)

ZEL

2M

(C9)

přespočetná hod.

 

7.hod

supl. (Ka 12)

ZEL

2M

(C9)

přespočetná hod.

Horáčková Soňa

3.hod

odpadá

SPV

1TB

 

zrušeno

Kohout Hynek

6.hod

odpadá

PGM

1TB (ANJ1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PGM

1TB (ANJ1)

 

zrušeno

Moravec Michal

2.hod

odpadá

CJE

1TB

 

zrušeno

Mračková Jana

5.hod

supl. (Kt Burz)

GPC

4TA

(A3)

přespočetná hod.

Píšová Jana

5.hod

supl. (Sh Burz)

OKO

4C (OKO2)

(B6)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

EOM

1TB

 

zrušeno

Růžičková Ludmila

2.hod

navíc

ANJ

2C (ANJ2)

(C9)

 

Šafránková Blanka

4.hod

odpadá

MAT

1TB

 

zrušeno

Škvrna Milan

1.hod

spojeno (Ka 12)

ELM

4M (OVC1)

   
 

2.hod

spojeno (Ka 12)

ELM

4M (OVC1)

   

Trojan Josef

1.hod

navíc

TEV

1TB

(mim)

dohled

 

2.hod

navíc

TEV

1TB

(mim)

dohled

 

3.hod

navíc

TEV

1TB

(mim)

dohled

 

4.hod

navíc

TEV

1TB

(mim)

dohled

 

5.hod

navíc

TEV

1TB

(mim)

dohled

 

6.hod

navíc

TEV

1TB

(mim)

dohled

Vedralová Marcela

1.hod

změna

EOM

4TB

(A9)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1C

1.hod

GEO

 

(C5)

supluje

Bulíčková Jana

(Sh)

 

3.hod

ANJ

ANJ1

(C5)

navíc

Bulíčková Aneta

 
 

3.hod

ANJ

ANJ2

(C5)

navíc

Bulíčková Aneta

 
 

3.hod

DEU

   

odpadá

 

(Sh)

1TB

1.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Trojan Josef

 
 

1.hod

PVY

ANJ1

 

odpadá

 

(Čá)

 

2.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Trojan Josef

 
 

2.hod

CJE

   

odpadá

 

(Mo)

 

3.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Trojan Josef

 
 

3.hod

SPV

   

odpadá

 

(Ho)

 

4.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Trojan Josef

 
 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ša)

 

5.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Trojan Josef

 
 

5.hod

EOM

   

odpadá

 

(Pá)

 

6.hod

TEV

 

(mim)

navíc

Trojan Josef

 
 

6.hod

PVY

ANJ2

 

odpadá

 

(Čá)

 

6.hod

PGM

ANJ1

 

odpadá

 

(Kh)

 

7.hod

PVY

ANJ2

 

odpadá

 

(Čá)

 

7.hod

PGM

ANJ1

 

odpadá

 

(Kh)

2C

2.hod

ANJ

ANJ1

(C9)

navíc

Růžičková Ludmila

 
 

2.hod

ANJ

ANJ2

(C9)

navíc

Růžičková Ludmila

 
 

2.hod

DEU

   

odpadá

 

(Sh)

2M

6.hod

ZEL

 

(C9)

supluje

Fajfr Petr

(Ka)

 

7.hod

ZEL

 

(C9)

supluje

Fajfr Petr

(Ka)

4C

5.hod

OKO

OKO2

(B6)

supluje

Píšová Jana

(Sh)

4M

1.hod

ELM

OVC1

 

spojí

Škvrna Milan

(Ka)

 

2.hod

ELM

OVC1

 

spojí

Škvrna Milan

(Ka)

 

3.hod

PRT

PRT

(C4)

spojí

Fajfr Petr

(Ka)

 

5.hod

PRT

PRT

(C4)

spojí

Fajfr Petr

(Ka)

4P

6.hod

PUC

   

odpadá

 

(Sh)

 

7.hod

PUC

   

odpadá

 

(Sh)

4TA

5.hod

GPC

 

(A3)

supluje

Mračková Jana

(Kt)

4TB

1.hod

EOM

 

(A9)

změna

Vedralová Marcela

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři