Milí uchazeči o studium na naší škole,
připravili jsme pro vás v oblastech vašeho studijního zájmu zajímavou soutěž o ceny. Od nynějška každý pátek až do konce ledna budeme nezávazně registrovaným uchazečům o studium na naší škole zasílat soutěžní otázky z oblasti informatiky (pro uchazeče o studium informatických oborů) a z oblasti cestovního ruchu a ekonomiky (pro uchazeče o studium ekonomických oborů). Odpovědět na otázku můžete prostřednictvím e-mailu na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript vždy nejpozději do následujícího čtvrtka do 24.00 hod. (v e-mailu vždy uveďte své jméno a příjmení a datum narození). Spolu s následující otázkou vždy zveřejníme správnou odpověď na otázku předešlou. Tři nejlepší žáci v každé oblasti získají poukázky do internetového obchodu Alza v hodnotě 500,-, 400,- a 300, Kč. V případě rovnosti počtu správných odpovědí bude o pořadí rozhodnuto losem. Nejlepší řešitelé budou zveřejněni na webových stránkách školy.

Pokud jste se ještě nezávazně nezaregistrovali jako uchazeči o studium na naší škole (ať již formou vyplnění registračního lístku na burzách škol či registračního formuláře na našich webových stránkách nebo při dnu otevřených dveří) a chcete se soutěže zúčastnit, vyplňte na těchto stránkách v sekci Přijímací řízení (vpravo nahoře) formulář pod odkazem „Registrace uchazeče o studium“ a otázka vám bude obratem zaslána.

Přejeme vám hodně správných odpovědí!