Více než dva měsíce probíhala desetikolová soutěž pro uchazeče o studium na naší škole. Chlapci a děvčata odpovídali postupně na 10 otázek, odlišných pro kategorii oborů informatických a pro kategorii oborů ekonomických. Po tuhém boji se nakonec vítězem mezi budoucími možnými informatiky stal Roman Pešta, který nasbíral 9,5 bodu, na druhém místě skončil s 9 body Aleš Bezucha a třetí příčku obsadil se ziskem 8,5 bodu Martin Otta.
V kategorii oborů s ekonomickým zaměřením dva soutěžící neztratili ani bod a soutěž ukončili s plným bodovým ziskem 10 bodů. O vítězce, kterou se stala Kristýna Čápová, nakonec rozhodl poslední desátý úkol, v němž ze slova SPECIÁLNÍ dokázala vytvořit 114 spisovných českých slov, zatímco druhý Daniel Šubotník nalezl 66 slov. Třetí místo obsadila Kateřina Ďoubalová, která dokázala sestavit v posledním úkolu rekordních 118 slov, s 9 body.
První tři v každé kategorii získali poukázky do internetového obchodu Alza.cz v hodnotách 500,-, 300,- a 200,- Kč. Gratulujeme!!!